Kontaktuppgifter


Vill du veta mer om Docue? Frågor eller funderingar? Tveka inte att höra av dig till oss.

Kundservice

support@docue.com
+46 73 06 591 45
Vardagar 09:00 - 15:00


Adress

Docue Technologies Sweden AB
Org. nr. 559348-2192
Drottninggatan 33
111 51 Stockholm


Försäljning

Farid Djahani, Head of Sales, +46 73 050 50 17 farid@docue.com

Kristian Georges, +46 73 032 17 56, kristian@docue.com

John Söderlund, +46 73 032 17 30, john@docue.com

Gustav Wiik, +46 73 065 91 45, gustav@docue.com


Juridik

Julia Radsjö-Lundgren, julia@docue.com

Arian Sadeghi, arian@docue.com

Ninos Larsson, Managing Director, ninos@docue.com

Lämna dina kontaktuppgifter så kontaktar vi dig så fort som möjligt.

Genom att klicka på Skicka accepterar du våra allmänna villkor och integritetspolicy.